O NAS

Witamy na stronie Ann Cosmetics and Beauty Centre. 

Ann Cosmetics and Beauty Centre powstalo z pasji i zamilowania do kosmetologii.  Jest to miejsce gdzie mozesz poczuc sie pewnie i komfortowo. W naszym gabinecie wykonujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Używamy wyłącznie rekomendowanych kosmetyków najlepszej jakości.

Zapraszamy na zabiegi na twarz, cialo, dlonie, stopy i wiele innych. Wszystkie zabiegi wykonujemy po konsultacji z Klientem, skupiając się na jego indywidualnych potrzebach. Mamy nadzieję, że miła atmosfera, jaką tworzymy w połączeniu ze starannością z jaką wykonujemy zabiegi, spodoba się Państwu, zrelaksuje, wyciszy i zaowocuje wspaniałymi efektami.  Przekonuję, że bez ścisłej współpracy nigdy nie osiągniemy oczekiwanych efektów. Pielęgnacja gabinetowa jest uzupełnieniem dobrze dobranej pielęgnacji domowej.

Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy gotowi doradzić i rozwiązać problemy z jakimi się do nas zwracaja Klienci. Jest nam bardzo miło cieszyć się dobrą opinią oraz zaufaniem naszych klientów. 

Dziekujemy naszym stalym Klientkom i Klientom oraz serdecznie zapraszamy nowe grono Pan i Panow 🙂