Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna to prężnie rozwijająca się dzisiaj dziedzina, która daje wiele możliwości, jeśli chodzi o dbanie o urodę i piękny wygląd. 

Medycyna estetyczna pozwala na nieoperacyjne usuwanie niedoskonałości o różnym podłożu. Dzięki niej możliwe jest nieinwazyjne leczenie zaawansowanych zmian w wyglądzie, wynikających m.in. z procesu starzenia, jak i hamowanie tempa powstawania takich zmian.

Estetologia medyczna obejmuje zatem zarówno działania profilaktyczne, jak i takie, których celem jest zwalczanie występujących problemów natury estetycznej. 

Medycyna estetyczna wypełniła lukę pomiędzy kosmetologią i chirurgią plastyczną. Opiera się na zabiegach o charakterze nieinwazyjnym, niemających nic wspólnego z chirurgią. Są to jednak zabiegi bardziej zaawansowane, mocniej ingerujące w głębsze partie skóry niż powierzchowne działania kosmetyczne czy kosmetologiczne. Tym samym medycyna estetyczna stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą hamować procesów starzenia za pomocą zabiegów chirurgicznych, natomiast zabiegi kosmetyczne uznają za niewystarczające.

 

CENNIK :

Mezotarapia iglowa :

Hydro Therapy Neauvia  – twarz +szyja                                                £130

Anti Aging Therapy  twarz + szyja                                                            £100

Eye Therapy -okolica oczu                                                                             £80

Lumi Eyes – stymulator tkankowy                                                            £125

SUNEKOS                                                                                                                 £125

Terapia skory glowy ( wypadania wlosow)                                          £70-120

Lipoliza iniekcyjna – redukcja tkanki tluszczowej                           £90  za strefe 

Stymulatory tkankowe:

PROFHILO                                                                                             £230

EJAL 40                                                                                                    £150

DEJALE                                                                                                     £150

NUCLEOFILL                                                                                         £190

LUMI EYES                                                                                              £125

 

PRP – OSOCZE BOGATOPLYTKOWE 

 Zabieg rozpoczyna się od pobrania niewielkiej ilości krwi od pacjenta. Trafia ona do specjalnych probówek, które następnie umieszcza się w urządzeniu umożliwiającym jej odwirowanie. Dochodzi wtedy do oddzielenia leukocytów i erytrocytów od osocza z płytkami krwi. W ten sposób uzyskuje się preparat nazywany osoczem bogatopłytkowym, który później wstrzykuje się w skórę pacjenta. Robi się to liniowo, wzdłuż wybranej fałdy czy zmarszczki lub poprzez zastosowanie klasycznej techniki mezoterapii. 

Osocze bogatopłytkowe pobudza macierzyste komórki do namnażania, a ponadto pobudza fibroblasty, aby wytwarzały nowy kolagen. To pozwala na regenerację i rewitalizację skóry. Co istotne, zabieg jest w pełni bezpieczny. Wstrzykiwany w skórę preparat jest naturalny, gdyż uzyskuje się go z krwi pacjenta, co eliminuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Co prawda tuż po podaniu osocza bogatopłytkowego na skórze może pojawić się zaczerwienienie, delikatny obrzęk i bolesność, ale jest to charakterystyczna reakcja organizmu na zastosowany zastrzyk. Objawy te szybko ustępują. Nie należy się też obawiać, że terapia osoczem bogatopłytkowym będzie bardzo bolesna. Przed wstrzyknięciem preparatu na skórę nanoszony jest krem mający na celu zminimalizowanie odczuwania dyskomfortu.

Efekt po osoczu bogatopłytkowym utrzymuje się kilkanaście miesięcy. Serię 3-4 zabiegów można wykonywać co roku.

TWARZ                                                £190

TWARZ + SZYJA + DEKOLT    £230

SKORA GLOWY                             £150

 

KROPLOWKI    WITAMINOWE  ! – COMING SOON